/

Szanowni Państwo,

M-DUO działa na polskim rynku eventowym nieprzerwanie od 2007 roku. Rozwijamy się, odnosimy sukcesy i stawiamy przed sobą nowe cele. Nasza misja pozostaje niezmienna. Chcemy sprawić, by każdy event – przy którym pomaga nasz starannie wyselekcjonowany team złożony z hostess, promotorów, animatorów, wizażystów, czy obsługi technicznej – zakończył się sukcesem. Nasza obecność oraz profesjonalna pomoc atrakcyjnych, kompetentnych i przebojowych osób, ułatwi organizację każdego eventu, bez względu na rozmach i lokalizację.

Znamy branżę, znamy jej potrzeby.

Serdecznie zapraszamy,

EVENT SUPPORT

Hosting

Międzynarodowe targi, otwarcia galerii handlowych lub punktów sprzedaży wymagają od personelu otwartości, sprytu i wiedzy z zakresu obsługi klienta przy samplingu produktu, czy jego prezentacji. Hostessy i hości oprócz pełnienia funkcji reprezentacyjnej dają gwarancję większego zainteresowania stoiskiem targowym i pomogą w sprawach organizacyjnych. W przypadku każdej usługi, dodatkowo proponujemy doświadczonego w zarządzaniu grupą Koordynatora, który zapewni lepszą organizację pracy.

Conference Staff

Obsługa wydarzeń biznesowych, kongresów i konferencji. Nasz team zajmie się przywitaniem, zarejestrowaniem gości, kierowaniem ruchem, rozdawaniem giftpacków i udzielaniem informacji. Pomoc i obsługa atrakcyjnej, kompetentnej osoby na stoisku na pewno pozytywnie wpłynie na odbiór prezentowanej firmy.

Animatorzy

Obsługujemy festiwale, pikniki, imprezy sportowe, firmowe, a także imprezy dla dzieci. Podczas wydarzeń nasi animatorzy prowadzą zajęcia, gry i zabawy dla różnych grup wiekowych, w zależności od ustaleń. Jesteśmy w stanie zorganizować obsługę w wielu lokalizacjach jednocześnie na terenie całej Polski.

Promotorzy

Obsługa promocji w sklepach i punktach usługowych. Promotorzy aktywują markę i zachęcają do zakupu produktu, opowiadają o jego cechach, wydają próbki. Efektem jest zwiększenie wyników działań promocyjnych.

Obsługa Techniczna

Technika rozstawi i zainstaluje sprzęty oraz zadba, aby zaplecze każdej imprezy funkcjonowało bez zarzutu. Współpracujemy z najbardziej renomowanymi firmami
na rynku i specjalistami branży.

Make up / Stylizacja fryzur

Nasi makeup’iści współpracują przy sesjach zdjęciowych i produkcjach filmowych. Posiadają niezbędne kompetencje tak, by przygotować nawet najbardziej wymagający makijaż lub charakteryzację.

Mamy dla Ciebie znacznie więcej. Sprawdź naszą pełną ofertę!

ZAUFALI NAM